Левски спечели срещу Черно море във Варна

Отборът на Левски победи с 2:1 Черно море във Варна, в среща от последния 32-рия кръг в групата за разпределение на местата от 7-мо до 10-то във футболното ни първенство. Осигурилият си участие на бараж за европейските турнири тим на домакините поведе с гол на Васил Панайотов в 17-ата минута. В 69-ата Радослав Цонев изравни, а попедното попадение за „сините“ вкара Валери Божинов в 89-ата минута. В другата среща от кръга Ботев (Пловдив) разгроми Царско село с 5:0. Атанас Илиев откри резултата в 32-ата минута, в 58-ата Михаил Иванов от Царско село си отбеляза автогол. Третото попадение вкара Рабей в 68-ата минута, Току в 88-ата покачи на 4:0, а крайния резултат оформи Сисе в 90-ата минута. Така Черно море завърши на 7-ата място с 45 точки, пред Левски 41, Царско село 37 и Ботев с 32.