Андрей Гълъбинов беше резерва при загубата на Специя от Фиорентина

СПОРТ Андрей Гълъбинов беше резерва при загубата на Специя от Фиорентина

Андрей Гълъбинов се появи като резерва при тежкото поражение на Специя с 0:3 срещу Фиорентина в първи мач от 23-ия кръг на италианската футболна Серия “А”. Българският национал игра близо половин час в двубоя на “Артемио Франки”, след който неговият тим загуби едно място в класирането и вече е 16-и. 32-годишният български нападател, който има три гола до момента през сезона, влезе в игра в 63-та минута и секунди по-късно Гаетано Кастровили вкара за 2:0 в полза на домакините. Преди това Душан Влахович вкара в 48-та минута, а Валентен Ейсерик оформи крайния резултат в 82-та. Така Специя загуби една позиция, но остана на девет точки над изпадащия Каляри. Фиорентина пък вече е с точка пред отбора на Гълъбинов.