Планови спирания на тока за периода 24-28 юни ще има на територията на София. Прекъсването на електрическото захранване е с цел подобряване на мрежата и нови инвестиции, съобщават от ЧЕЗ.

Община БАНКЯ  

- РЕКЛАМА -

На 24.06.2019 г. /08:45 – 11:00 ч./   На 28.06.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Банкя,  Общ.  Столична: Вежен  1а, 11, 3, 4, 2,  Роза  78,  Шуманица  къща Община ВИТОША   На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Владая: 22-ра,  22-ра,  Асанова Чешма  Дясно, В. З. Асанова Чешма, Вила,  Бистър Поток  29, 22, 31, Кв. 2, 35, 30, 26, 24, 32, 20, 33, 25, 37, 21,  Боев Рид  4, 2,  Борика  10, 7 Зад Стадиона, 8, 5,  Брезова Гора  12, 23, 25, 5,  Виров Дол  8, 5, 7, 2, 4, 3, 6,  Войнишко Въстание  33, 25, 24, 41а,  Ела  3, 5, 10, 7, 12, 6, 3 А, 10а,  Елен  29, 25, 19, 16, 13, 21, 18, ул.  Елен и Страната, 15, 14, 27, 23,  Китен  6, 4, 16, 1, 14, 2б, 2, 8, 12, 3,  Любомир Миланов  36, 49, 44, 42, 45, 43, 47,  Момина Сълза  3,  Орница  18а, 10, 38, 1, 34, 18, 5, 28, 20, 30, 8, 2, 8а, 12, 14, 9, 6, 36, 40, 7, 4, 32,  Превалски Езера  25,  Приплат  Вила,  Пролет  5, 11, 1, 7, 9, 3,  Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/  7а, 4, 8, 7, 6, 13, 20, 9, 11, 5, 1, 3,  Страната  4, 10, 14, 8, 12, 13, 6, 16,  Червена Трева  8, 4, 3,  Юрушки Мостове  8

На 24.06.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  София: 12-та /Кв. Симеоново/  7а, 7, 3, 4, 1, 5, 2а, 2,  15-та  10,  22/Кв. Симеоново/  41, 35, 47, 43, 12, 35а, 49, 39, 45, 37, 49а,  403/Драгалевци/  на Стълба,  503/Драгалевци/  6,  504-та/Слатина/  В. З.  Симеоново – Драгалевци,  507-ма/В. З.  Симеоново-Драгаревци/  2, 16,  7-ма /Кв. Симеоново/  11, 13, 12,  Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/  3а, 1, 2,  В. З.  Симеоново – Драгалевци,  Горска Ела  УПИ XI-723 Кв. 26, 33,  Железният Светилник/504/В. З. Симеоново-Драгалевци/  19, 6, 4, 10, 2, 8, 3, 5,  Нова Земя  10, Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/  10, 12, 7, 15, 1а, 13, 5, 1, 4, 6, 9, 2, 8,  Проф. Александър Бурмов  26, 19, 2, 24, 10, 23, 13а, 8, 5, 6, 11, 9, 21, 18, 28, 22, Вила, 13, 7, 12, 20, 3, 14, 17, 4,  Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/  2, 6, 4, 8,  Симеоновска  34, 1, 36, 43, 47, 45, 38, 32, 30 На 24.06.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  София: Братя Бъкстон  31, 40, 31г, 31б,  Бъкстон  27, 27, 31, 27 40, 31, 40, 40, Казбек  33,  Тодор Каблешков  27 А, И Бъкстон, 33, Бул.  Бъкстон/Ул. Т. Каблешков На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21,  Офелиите /Владая/  12 На 24.06.2019 г. /09:45 – 13:15 ч./ –  Владая: Пернишко Шосе  27, 25,  Плиска  23, 34, 9, 11, 35, 31, 21, 36, 13, 40, 32, 19, 27, 38, 33, 17, 29, 25,  Приплат  45, 48, 40, 39, 41, 44, 37, 42, № 15,  Шаварница  4, 2 А, 1, 2, 6

На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: 1-ва /Драгалевци/,  304-та /Драгалевци/  3, 2, 7,  305-та /Драгалевци/ 9, 12, 14, 18, 2, 4, 13, 5, 3, 16, 8, 11,  308-ма  8а,  308-ма /Драгалевци/  6, 2,  322-ра /Драгалевци/  5, 9, 13, 4, 3, 8, 10, 15, 11 Стр. Табло,  323-та /Драгалевци/  20, 10, 16, 18, 3, 14, 6, 22, 8, 24,  324-та /Драгалевци/  7, 12, 1, 14, 3,  325-та /Драгалевци/  6, 8, 12, 10, 5,  326-та /Драгалевци/  6, 10, 7, 4, 5, 4а, 3,  Акад. Сандерс  №47,  Андрей Бачковски  2,  Бойка Войвода  5а,  Драгалевци  II -Част, Драгалевски Манастир/,  Лешникова Гора  ул Лешникова Гора /Ул 305/,  Мащерка  54, 46, 50, 51, 48,  Планина Витоша,  Поп Тодор Врачански  14,  Природен Парк Витоша  ПИ 68134. 1978. 277,  Проф.  Боньо Ангелов  4 На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Беловодски път  34 Фитнес, 34,  В. З.  Симеоново – Драгалевци  Кл. 703 срещу Бензин. ОМВ,  Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21,  Околовръстен път  Срещу ОМВ Симеоново,  Офелиите /Владая/  12, Симеоново  вилна зона, срещу Бенз. ОМВ, срещу Omv, К Л 703, Север УПИ 702, 728 срещу ОМВ,  Шумако / Симеоново На 25.06.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Купените  14 На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Ix 1339. 1378 Кв. 3 В. З. Панорамен Път-Спец. Нужди-Беловодси път, Боянска Песен/774/  40,  Бял Равнец/621-ва/  9, 11,  Васил Чекаларов  35 Вила23, 49,  Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21, Йоан Кукузел/418/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  13, 14, 5а, 21, 5, 9а, 17, 16,  Офелиите /Владая/  12,  Панорамен път 45, 2, 26, 24а, 63, 60 Вила 30, 25, 65, 1а 1, 24, 61, 32, 24 Зад 24а,  Петко Войвода  34 На 26.06.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: местност Черния Кос  10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, Xv-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила На 26.06.2019 г. /09:30 – 13:15 ч./ –  Владая: Еделвайс  3 На 26.06.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Белмекен  2а На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: 410-та  42, 33, 40 Драгалевци, 23, 36, 35, 39, Кв. 20, 38, Вила, 27, 34, 32, 31, 29,  410/Драгалевци/  ул. 410/Ул. 509,  416/Драгалевци/  9 Еднофамилна Жилищна Сграда,  Xvіі-844 Кв. 12 Симеоново-Драгалевци,  Българска Легенда/416/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  Ъгъла ул. Веда Словена/412/, 1, 17, 5а, 17а, 2, 3а, 9, 7, 15, 13, 2а, 5,  В. З.  Симеоново – Драгалевци  ул. Моста 6, Чучура, Мост Кв. 1, Мост 5,  Веда Словена/412/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  1, 7, 3, 4а, 2, 6, 1а, 4, 9, 5,  Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21,  Драгалевци  Кв. 61,  Змей Горянин/408/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  21,  Иван Гологанов/411/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  2, Илинден/Драгалевци/  15б, 15а, 15г, 15в, 13,  Йоан Кукузел/418/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  7, 15, 1, 19, 4, 18, 2, 10, 12, 6, 3, 8,  Манастирски Ливади  20,  Офелиите /Владая/  12,  Проф. Борис Йоцов/410/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  Вила, 24,  Стефан Веркович/419/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  4, 7, 3, 5, 6, 1, 11, 9, 8, 2, 13, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/  25,  Цани Гинчев/420/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  1 На 27.06.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: 1-ва  54, 56,  1-ва /Драгалевци/  48, 55, 49, 55а, 44, 47, 53, 52а,  1-ва/Студентска/  52, 50,  2-ра /Драгалевци/  49 В. З. Киноцентъра, 56, 52, 50,  2-ра/278/  54,  Гена Димитрова  47,  Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/  53, №54 Драгалевци, 46 На 27.06.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Иван Сусанин 5а На 28.06.2019 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  София: Вихрен/Петър Тонев/  11, 9,  Цар Борис III/Девети Септ. 215, 219, 211 На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: 410/Драгалевци/  ул. 410/Ул. 509,  Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21,  Драгалевци  Кв. 61,  Илинден/Драгалевци/  15б, 15а, 15г, 15в, 13,  Офелиите /Владая/  12,  Проф. Борис Йоцов/410/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  Вила, 24 На 28.06.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: местност Ботаническа Градина  УПИ І-2174 Кв. 33, УПИ Іі-2163, Кв. 33 На 28.06.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Народен Певец  8 На 28.06.2019 г. /10:30 – 16:15 ч./ –  София: Акад. Петър Динеков/445-та/  5,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, 15,  Кимчовец  1, 4, 2, 3, 6, 4а, 6, 6а, 1,  Крушова Градина  35, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 29, 19, 21, 20 А, 25,  Хмел  6, 9, 16, 11, 8, 18, 12, 10, 7, 3, 13, 8а, 14, 1, 4, 2 Община ВРЪБНИЦА   На 24.06.2019 г. /09:45 – 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:45 – 16:15 ч./   На 27.06.2019 г. /09:45 – 16:15 ч./  На 28.06.2019 г. /09:45 – 16:15 ч./ –  София: 269-та/Връбница/  6, 8, 4,  Атанас Цветанов  7б, 6, 7, 5, 7а, 12,  Гайдарче  3, 7, 2, 6, 5а, 5,  Гайдарче  13, 15, 17, 11,  Остров  2, 4, 6,  Острова  1, 9, 4, 2 На 25.06.2019 г. /12:45 – 15:15 ч./ –  София: Ломско Шосе  1 На 26.06.2019 г. /09:45 – 16:15 ч./ –  София: 269-та/Връбница/  6, 8, 4,  Атанас Цветанов  7б, 6, 7, 5, 7а, 12,  Атанас Цветанов  7б, 6, 7, 5, 7а, 12,  Гайдарче  13, 15, 17, 11,  Гайдарче  13, 15, 17, 11,  Гайдарче  3, 7, 2, 6, 5а, 5,  Остров  2, 4, 6,  Остров  2, 4, 6,  Острова  1, 9, 4, 2

Община ВЪЗРАЖДАНЕ

На 29.06.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  София: Антим I  5

Община ИЛИНДЕН

На 29.06.2019 г. /09:00 – 12:15 ч./ –  София: Илинден  2, 3, 1, 4, 2,  Илинден  3, 2, 4, 1, 2,  Индже Войвода  2, 1, Индже Войвода  2, 1,  Константин Величков  1,  Константин Величков  1,  Парк Света Тройца,  Парк Света Тройца, Пиротска/Трети Април/  Парк Света Троица, 171, 171,  Пиротска/Трети Април/  171, Парк Света Троица, 171,  Света Троица/Вълчо Иванов/,  Света Троица/Вълчо Иванов/,  Тодор Александров/Н. Цанов/  1,  Тодор Александров/Н. Цанов/ 1,  Царица Йоанна  1,  Царица Йоанна Община ИСКЪР   На 25.06.2019 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Бусманци: 0109. 1425. 652,  Беговица(Ул. 2-ра)  6, 29 На 27.06.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бусманци: 10-та  Площада,  III-134,  Кв. 12,  Асен Игнатов(Ул. 16-та)  8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15,  Владимир Георгиев(Ул. 4-та)  22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26,  Вучко Игнатов/Ул. 23-та/  5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12,  Ген. Гурко(27 и 10)  23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37,  Елин Пелин  2,  Кирил и Методий(12 и 14)  14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7,  Лашова(Ул. 15-та)  1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а,  Ловджийска(Ул. 22-ра)  4, 2, 1, 3,  Перуника(Ул. 11-та)  30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28,  Пробуда(Ул. 6-та)  2,  Просвета(Ул. 1-ва)  4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5,  Пчелина(Ул. 20-та)  1,  Родината(Ул. 21-ва)  56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6,  Сух Искър(Ул. 13-та)  3, 4, 5, 1, 2 На 27.06.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Кривина,  Общ.  Столична: Балкан/Костадин Георгиев/  19-21 На 27.06.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  София: Бусманци  ул Сух Искър 7,  Ген.  Гурко  39,  Кв.  Бусманци,  Площад Елин Пелин №1 На 29.06.2019 г. /09:00 – 17:00 ч./ –  София: Гара Искър

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 29.06.2019 г. /08:00 – 14:30 ч./ –  София: Възкресение/Стоян Лепоев/  1,  Обеля  1,  Освобождение  4,  Парк Св. Св.  Петър и Павел,  Хъшове  11, 3, 1, 15, 13, 4 Парк Св. Св.  Петър и Павел, 7, 9, 1а, 5

Община КРАСНО СЕЛО 

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Димитър Манов 75  Бл. 83 Вх. А, Б, В,  Йордан Йовков Бл. 9 Вх. А,  Петко Ю. Тодоров/Мл. Проход/ Бл. 10 Вх. А, В, Г, Д, Е, Ж На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Манастирски Ливади  239б, 239 Вх. Б, В, 239а,  Русалийски Проход 1 Вх. А, Б,  Черни Връх 74-78 Вх. А На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Мотописта  238 Вх. 1, 2, 3, 4 На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Мотописта  238 Вх. 5, 7, 8, 9 Община КРЕМИКОВЦИ   На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: 12-та/Враждебна/  павилион До Читалището, 8, 1, 16, 11, 7, 6, 12а, 18, 9, 12, 3, 13, 2, 4, 14, 5а, 10, 5,  62-ра/Враждебна/  3, 1, 2 На 28.06.2019 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  София: Кремиковско Шосе  13

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: X-1268, Кв. 63,  Симеоновско Шосе  166,  Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/  164, 97г, 152, 160, 90, 98, 166а, Вила 565, 166 Тдо Спа, 102, 84, 166 Он, 166 Ас, 166 Котле, 97а, 166, 94, 148, 100, 96а, 96,  УПИ VIII-1268, Кв. 63 На 24.06.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  София: Чавдар Мутафов/452-ра/ 28, 30 61

Община ЛЮЛИН

  На 24.06.2019 г. /09:30 – 15:15 ч./ –  София: 3011-та/Люлин/  7,  Люлин 7  Бл.  730,  Бл.  731,  Бл.  729 На 24.06.2019 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  София: Люлин 6  625 На 25.06.2019 г. /09:30 – 15:15 ч./ –  София: Люлин 7  Бл.  706,  ул.  Генерал Казимир Ернрот 34 На 26.06.2019 г. /09:30 – 15:15 ч./ –  София: Люлин 7  Бл.  701,  703,  704,  705,  ул.  Гоце Делчев 98,  100,  55 На 27.06.2019 г. /09:30 – 15:15 ч./ –  София: Люлин 7  Бл.  756,  711,  726,  732,  736 На 28.06.2019 г. /09:30 – 15:15 ч./ –  София: Люлин 7  Бл.  756,  785,  788,  789,  796,  ул.  Луи Пастьор  30

Община МЛАДОСТ  

На 25.06.2019 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  София: 1-ва  Горубляне,  Самоковско Шосе  7 На 24.06.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  София: Младост 3  Бл. 374 Вх Б На 25.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  София: Горубляне  1 39, Общежитие 39, 38, 40,  Горубляне  До 42, 42, 41, К 4 Имот 2492,  Младост  38 На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  София: Александър Малинов  Между Бл.  55 и Бл.  67 – Автокъ, Зад Бл 67, До 67, 38, /Упи VIII-291, 38,  Младост  До 67 До Битов Комбинат, До 66/Битов К-Т, 67, До 67, Пред 67,  Младост 1  79в, 79,  Младост 1  До Бл.  66, 66, 55, 67, 67,  М/У Вх. 1 и Вх. 2, До Бл 55/56, 67 На 26.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  София: 68134. 4085. 9708,  Виднище / Горубляне  25, 21, 27, 31, 23, 31 А, 29,  Горубляне  къща,  Искър / Горубляне  45 А, 84, 66, 88, 78, 74, 68, 47, 72, 43, 82, 43а, 41, 39, 51, 80, 70, 76, 49, 45, 86,  Минзухар  13, 10, 12, 6, 9, 20, 2, 16, 8, 7, 3, 17, 14, 15, 1, 4, 11,  Младост  М Виднището №27,  Освобождение / Горубляне  22, 16 1, 2,  Павел Красов / Горубляне  25, 29, 27, 27 УПИ 2-1943 К В44, 31, 23,  Палма,  Пловдивско Шосе  11, 64, 15,  Селището  2, 5, 12 А, 16, 14, 14 А, 2 А, 14а, 4, 10, 6, 12, 8, 18,  УПИ ІІІ-1266,  Кв. 82 М. Горубляне,  Цветна Градина /Горубляне  26, 17, 28, 22, 24, 23, 19, 13, 18, 16, 25а, 27, 31, 21, 29, 15, 33, 7, 20, 25, 35, 20 УПИХІ 328кв46, 16, №14, 9 На 26.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  София: Александър Малинов  1, 1, 1 На 27.06.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  София: Младост 3  Бл. 374 Вх В На 27.06.2019 г. /08:30 – 12:15 ч./ –  София: Младост 1  38, 38а Тц/Зад/, срещу 38а, 38а, 38, 143, 37б,  Никола Генадиев  7, 7 На 28.06.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  София: Цариградско Шосе/Тракия/  1, 11

3а Община НОВИ ИСКЪР 

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Войнеговци: 11884. 5588. 83,  538,  577,  В. З Воинеговци Кл.  В  Стб,  В. З.  Войнеговци  Клон В Ст. 87, Клон В Ст. 35, Клон В Ст. 81, Клон В Ст. 44, Клон Е Ст. 25, Клон В Ст. 119, Клон В Ст. 78, Клон В Ст. 112, Клон В Ст. 95, УПИ Ххv-518, Клон В Ст. 141, Клон Е Ст. 33, Клон В Ст. 124, Клон В Ст. 99, Клон В Ст. 146, Клон В Ст. 115, Клон Е Ст. 24, Клон В Ст. 109, Клон В Ст. 15, Клон В Ст. 130, Клон В Ст. 75, Клон Е Ст. 26, Клон Е Ст. 29, Клон В Ст. 54, Клон В Ст. 73, Клон В Ст. 151, Клон В Ст. 31, Клон В Ст. 147, Клон В Ст. 70, Клон В Ст. 118, Клон В Ст. 50, Клон В Ст. 101, Клон В Ст. 65, Клон В Ст. 77, Клон В Ст. 71, Клон Е Ст. 41, Клон В Ст. 21, Клон В Ст. 52, Клон В Ст. 84, Клон В Ст. 36, Клон В Ст. 33, Клон В Ст. 67, Клон В Ст. 129, Клон В Ст. 98, Клон В Ст. 51, Клон В Ст. 53, Клон Е Ст. 43, Клон В Ст. 125, Клон Е Ст. 28, Клон В, Клон В Ст. 34, Клон В Ст. 131, Клон В Ст. 74, ПИ №588 Стълб В 112, Клон В Ст. 47, Вила, къща, Клон Е Ст. 47, Клон Е Ст. 45, Клон В Ст. 126, Клон В Ст. 123, Клон В Ст. 64, Клон В Ст. 79, Клон В Ст. 49, Клон В Ст. 85, ПИ 297, Клон В Ст. 116, Клон В Ст. 92, Клон В Ст. 143, Клон В Ст. 122, Клон В Ст. 86, Клон В Ст. 146, Клон Е Ст. 37, Клон В Ст. 105, Клон В Ст. 149, Клон В Ст. 32, Клон В Ст. 83, Клон Е Ст. 44, Клон В Ст. 63, Клон В Ст. 145, Клон В Ст. 150, Клон Е Ст. 31, Клон Е Ст. 36, Клон В Ст. 117, Клон В Ст. 48, Клон В Ст. 148, Клон В Ст. 132, Клон В Ст. 120, Клон В Ст. 22, Клон В Ст. 121, Клон Е Ст. 27, Клон Е Ст. 30, Клон В Ст. 91, 999 В. З.  Русия, Клон В Ст. 94, Клон В Ст. 82, Кл. В срещу Ст. 68, Клон В Ст. 152, Клон Е Ст. 32, Клон В Ст., Клон В Ст. 104, Клон В Ст. 72, Клон В Ст. 108,  Горска Поляна/Септември/  Стълб 117,  Имот  526,  Магарански Ливади  11884, местност Магарински Ливади,  местност Пясъчна Кариера,  ПИ 11884. 5957. 31,  ПИ 11884. 9557. 35. 125,  ПИ 2 Кв. Б-14-6 -Б Стълб 133,  Пи312  И312,  Стара Планина/Венче Найдено  10,  УПИ I-406 Кв. 16 На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Нови Искър: М. Средни Рид Пл 12, местност Вонеговци  Пл. 13,  С. Войняговци,  М. Средни Рид,  Св. Св. Кирил и Методий  къща На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: В. З.  Войняговци ПИ 11884. 5957. 39,  В. З.  Войняговци ПИ №11884. 5963. 1 На 26.06.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./   На 27.06.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Нови Искър: Китка,  Татарска На 26.06.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./   На 27.06.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Подгумер: 57011. 5534. 40,  Брезите  1, 6, 5а, 5, 9,  Китка  6, 12, 3, 7, УПИ Іі 436, 9, 1а, М. Чешмата Им. 019057, 1, 8,  Крушова  5, 3, 2,  Мургаш  1, 3, 5,  ПИ 57011. 5548. 48,  Стубела  1,  Татар махала ала/Веселин Младен  6, 16, 14, 9, 12, 8а, 4, 21, 8, 34, 10, 19, 20, 13, 18, 31, 27,  Тинтява  3,  Чемшир  2, 1, 6, 4, 3

Община ОБОРИЩЕ  

За периода 24-30.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Бул. Дондуков – Партиен Дом На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Марин Дринов  24, 26, 28, 30,  Цар Симеон  39 Магазин 3, 39 Ателие 5, 39 Аателие 11, 39, 39 Ателие 3а, 37 Гараж 5, 52, 37 Ателие 1, 39 Ателие10/11, 37 Офис, 58, 62, 39 Ателие 6, 37 Гар. 1, 39 Магазин 4, 37 Ателие 2, 39 Ателие 1, 54, 39 Ателие 3, 37 Ателие 3, 37 Магазин, 37 Гараж 4, 39 Магазин 2, 37, 39 Ателие 8, 60, 39 Ателие 9, 39 Ателие 4/4, 39 Магазин 1, 64, 39 Ателие 2, 39 Ателие 7, 66 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 24.06.2019 г. /08:30 – 13:15 ч./ –  София: В. З.  Смърдана  Горен,  Суходолска  175, 2а На 24.06.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Овча Купел  602,  Овча Купел 1  602 На 24.06.2019 г. /10:30 – 13:15 ч./ –  София: Суходол  Суходол На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Мало Бучино: Малобучински Път/Ман. Дол/  73,  Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/  4,  Рила  21 На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  София: 1-ва  М. Шевовица  ул. Малина,  Бор  Кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/  16 М Шевовица П- Л050016,  Липа  В. З.  Манилов Дол, 37 Мест.  Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол,  М Малинов Дол, УПИ Ііі-19,  Кв 1,  М. Малинов Дол,  Малина / Симеоново  5,  Малобученски Пътупи Xv-133кв. 7  47,  Малобучински път  19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, До Язовира, 14, 53,  Медвен/Маргарита Георгиева/  Имот №050010,  местност Манилов Дол  Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, До Колите, Строеж, 35,  местност Суходол  път За Банкя До Язовира, До Болницата, 26,  местност Суходолско Землище  Вила, Манилов Дол, 21, 71,  Овча Купел  М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица,  Разсадника,  Суходол  Кв. Манилов Дол 16-18,  Суходолски път Вила,  УПИ VIII-13, Кв. 7  Малобучински път №63,  УПИ-III-232,  УПИ-X-153 Кв. 3,  Филиповци  М.  Манилов Дол- Шевовица,  М.  Манилов Дол На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Мало Бучино: Бор/9-та/  25,  Градомански Път/В. З. Симоница/  6, 14, 2, 18, 4, Дерето, 16, 10, 12 На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: 1-ва  М Равнище Пи089006 Суходол,  1-ва  Кв. Суходол Двора Апк, 68134, 4144, 53,  Веселин Бешевлиев  24,  Игрище  П-Л 24/878, П-Л,  М-Т Средни Рид-Суходол  ПИ 68134. 3927. 40, местност Голяма Могила  ПИ 68134. 4141. 802,  местност Горен Смърдан  Срещу Танковото, 20, Вила, 28, 4, 176, местност Манилов Дол  Вила, Голяма Могила,  местност Суходол  Вила, До Язовира, До Болницата, Серумен Институт, Суходолско Шосе, Язовира До Суходол, Игрището, До Болница За Наркомани, Евр. Ливади,  местност Суходолско Землище  Манилов Дол, Голяма Могила, Вила, Смърдан, Долен Смърдан,  Николай Хрелков  16 Смърдан,  Орех  №37, 35,  Падина  18б К. Л. 373,  Падина  17 Кв.  Суходол,  Равнище/Кв. Суходол/  1,  Равнище/Кънчо Стоилов/  Им. 1056, Стр. Табло,  Смърдан  15, 606, 20, 9, 58, 17 Вила, 34б,  Смърдан  Вила, 15, 6,  Станислав Ангелов  Игрището,  Суходол, Суходол,  Суходол  ПИ 1274,  Суходол  1,  Суходолска  189,  Траян Танев  97,  Траян Танев  №2, 1 На 27.06.2019 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  София: Горица  6, 8 На 28.06.2019 г. /09:00 – 13:15 ч./ –  София: Буря  26 Община ПАНЧАРЕВО   На 25.06.2019 г. /08:15 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бистрица,  Общ.  Столична: 04234. 6938. 3726,  13-та 1,  73-та  До Магистрала,  Васил Левски/69-та/  18,  Ведрина  12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/  Манастир,  Клисурговец/Йордан Апостоло  9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8,  Люляк  6, 4, 9, 3, 5, 1, местност Големият Чукар,  Младен Ангелов/39-та/  28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29,  Стефан Стамболов/Ник. Попов/  17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10,  Тинтява/36-та/  16, Помпа, 18,  УПИII-1630, Кв 88а,  Чемшир  7, 6, 4а,  Ягода/56-та/  13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А На 24.06.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Герман: вилна зона Враня  1, 1а,  Искър/32-ра/  9,  Осми Март/15-та/  Вила, Старият път  8 На 24.06.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Лозен,  Общ.  Столична: 44063. 6207. 410  ул. Стар Лозенски Път,  вилна зона Враня,  вилна зона Враня Триъгълника,  М. Врана Лозен Триъгълника,  Марица/В. З. Врана-Лозен/  1, Враня-Триъгълника П-Л 184 Бс,  Стар Лозенски път  37, 84, 28, 44 Павилион, 16, 30, 2, 52, 51, 9, 23, 55, 1, 36,  Стара Планина/В. З. Врана-Лоз  20,  Тимок/В. З. Врана-Лозен/  3,  УПИ XIx-40, Кв. 12  М. Враня Лозен Триъгълника На 24.06.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Панчарево: къща На 24.06.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  София: 1-ва/Студентска/  10,  14831. 6520. 403. 4. 2  ул. Стар Лозенски път №36,  XvIII 115 М. Враня Лозен Триъг.,  Враня  ул 1,  Враня-Лозен-Триъгълника,  местност Враня  Вила В ул. 1 №20, ул. 1 №8, 14 Враня, Вила, Работилница, Имот 158, Барака, къща, Офис на ул. 1 №17, Стар Лозенски път 36, 1,  Пловдивско Шосе  82, 102,  Рила/В. З. Врана-Лозен-Триъгълника/,  ул.  Стар Лозенски път,  Цариградско Шосе/Тракия/  82 На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Железница,  Общ.  Столична: В. З Ярема  Имот 248 Кв.  27,  В. З Ярема УПИ III-289 Кв.  30,  В. З.  Ярема ул. 9-та  3,  вилна зона Ярема  УПИ VII-252,  Кв. 27,  УПИ ХVI-226,  Кв. 25,  ХХІІ,  Ярема/20та/  26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХХVІ-241,  Кв. 27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37 На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плана: махала . Календарова  1, Вила,  махала . Манчева,  махала . Риджова  Вила,  махала Велчева На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Самоков: В. З.  Ярема УПИ XVII-227 Кв. 25,  В. З. Ярема УПИ XXII-176 Кв. 23 На 25.06.2019 г. /08:15 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Железница,  Общ.  Столична: 29150. 7110. 1236. 1, 68134. 7110. 1,  854,  X,  Ален Мак  4, 1, 3, 5, 8, 10, 2, Стоп. Двор,  Белишако,  Боровец  3, 10, 8, 4, 2, 5, 6,  В. З Ярема Имот 248 Кв.  27,  В. З Ярема УПИ III-289 Кв.  30,  В. З.  Ярема ул. 9-та  3,  Ведена/8ма/  4, 13а, 4, 17, 12, 9, 16, 19, 11, 23а, 1, 15, 23, 8, 14а, 3, 29, 13, 31, 6, 2, 7, 21, 14, 5, 10, 18,  вилна зона Ярема  УПИ VII-252,  Кв. 27,  Витево  Вила,  Вителски Дол  11, 13, 2, 3, 9а, 5, 7, 8 Параклис, 4, 15, 9, 11а, 19, 1, 17, 10, къща, Водна Помпа,  Витоша/21ва/  8а, 10, 7а, 4, 3, 2, 1, 13, 7, 6, 8, 40, 5, 13,  Долна Планина,  Дрен  1, 3, 2, 4, 5,  Дъбова Гора/11та/  15, 2, 13, 9, 2а, 8, 11, 7, 1, 5, 6, 3, 4,  Еделвайс  3, 5а, 4, 7, 5,  Здравец/10та/  4, 1, 6, 2, 8, 5,  Иглика  5, 7, 10, 1, 3, 6, 8, 2, 4, 9а, 15, 9, 12, 13, 9б, 11,  Изгрев/Велин Вукадинов/  6 А, 7, 6, 3, 5, 1, 8, 30, 20, 2, 12, 4, 10, 16, 14, 18, 11, 19, 33, 28, 42, 15, 24, 21, 37, 13, 17, 26, 40, 35, 23, 32, 29, 30, 34, 31, 25, 27, 38, 44,  Искърска/Христо Петков/  1, 4, 5, 6, 20, 8, Читалище, 16, 9, Дискотека, 15, 2, Павилион, 7, 11, 22, УПИ XXIX,  Кв. 41, 14, 3, 17, 34, 28, 24, 27, 23, 25 А, 25, 28а, 30, 26,  Калугер  М. Калугер,  Кимов Дол/13та/  7, 1, 6, 3, 5, 2, 4,  Лева Река/7ма/  7, 10, 3, 8, 4, 6,  Ленище/24та/  6, 4, 2, къща, УПИ Хххіі+861 Кв. 1, 1,  Лозенска Планина/3та/  3, 10, 12, 4а, 8а, 4, №6, 8, 6,  Люляк  9а, 4, 12, 13, 1, 2, 21, 5, 9, 23, 15, 17, 10, 8, 11, 19, 25, 25а, 6, 3, 7,  М. Запальето 29150. 7110. 1192,  Мала Железница/25та/  2, 6, 1, 6а, 5, 6, Манастирище/23та/  13, 19, 10, 3, 1, 5, 21, 4, къща, 12, 15, 9, 14, 11, 8, 16, 7, 2, 17, 43, 39, 26, 28, 31, 33, 24, 37, 29, 33 А, 27, 51, 44, 18, 34, 41, 42, 45, 50, 36, 46, 22, 30, 48, 40, 35, 38, 25, 47, 32, 23, 49,  Мест. Пандачки Кошари, местност Елата  къща, Имот 75, Пл. 000815, ПИ 29150. 7110. 99, Вила, Вила, 76, Стопанска Сграда, 44, Вила, Водна Помпа, къща, Вила, местност Ковачки Кошари  Вила, Вила, Вила, 1, Кл. 72-83-97 и 22-16-91, местност Мангови Кошари, местност Пържови Кошари, местност Чемерник  къща,  Момин Проход  1, 6, 8, 3, 2,  ПИ 29150. 7110. 973,  Пл. 972, Плана Планина/4та/  1, 3, 3, 5, 1, 1а, 37, 23, 42, 27, 38, 39, 30, 46, 36, 19, 34, 35, 40, 48, 11, 25, 29, 31, 28, 31а, 33, 21, 6, 4, 8, 4а, 13, 22, 17, 15, 8а, 12, 18, 11, 10, 7а, 20, 16, 7, 24, 14,  Пробуда  5а, 4а, 11, 3, 5, 3а, 1а, 10, 9, 7, 1, 12, 2, 8, 23а, 6, 36, 30, 14, 33, 12, 16, 22, 28, 32, 13, 24, 25, 34, 23, 14а, 26, 27, 18, 31, 29, 35, 21,  Самоковско Шосе/1ва/  6, 27а, 21, 25, 17, 2, 27, 19, 27 А, 12, 1, 23, 29, 3, 13, 11, 16, 8, 9, 5, 4, 10, 14, 63, 56 А, 85, 59, 55, 42, 91, 65, 71, 64, 79, 83, 61, 63, 75, 54, 66, 48, 60, 73, 77, 58, 56, 67, 69, 71 Стопанска Постройка, 87, 81, 52 А, 52, 57, 50, 62, 89, 46, 29, 36, 28, 24, 26, 38, 35, 18, 43, 49, 34, 20, 44, 33, 31, 40, 41, 22, 35а, 47, 37, 53,  Стамболова Река  5, 7, 29, 19, 27, 15, 25, 31, 9, 17, 5а, 21, 6, 3, 1, 4, 35, 33, 22, 4,  Тупанкови Кошари  Пи-981,  УПИ VІ-674 Кв. 38,  УПИ ІІІ Кв. 25,  УПИ ІІІ-404 Кв. 17,  УПИ ХVI-226,  Кв. 25,  УПИ ХІ-866 Кв.  28а,  Урвич/Цветан Милев/  27, 24, 38, 34, 25, 11, 17, 28, 19, 15, 18, 26, 13, 20, 30, 32, 22, 7, 21, 36, 23, 2а, 1, 6, 14, 12, 16, 2, 4, 5, 5а,  Ххіі,  Центъра,  Черни Връх  9, 5, 15, 11, 17, 3, 5а, 7, 13, 4, №2,  Шипка  4, 1, 5, 7, 3,  Ярема  В. З. Ярема,  Ярема/20та/  Вила, 5, 7, 13, 3, 11, 1, 26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХХVІ-241,  Кв. 27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37, Вила, УПИІ-30 Кв35а, М. Високи Рид, П-Л12 Кв3, № ., 9, 20, Вила, УПИ Іх Кв.  39, къща, УПИ 4-73 Кв 18, 15, 3, 2, 29, Кв 15 УПИ 14-24, УПИIII-148,  Ярема/20та/, УПИ XII, Кв. 41 На 25.06.2019 г. /08:15 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Панчарево: УПИ XII-328, Кв. 38 На 25.06.2019 г. /08:15 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  София: 1-ва  30, УПИ ІV  Кв. 41 ІІ,  2-ра/278/  6, Климент Охридски  166,  Пробуда  14,  Самоковско Шосе  6,  Стопански Двор  С. Железница,  В. З.  Ярема, 3 В. З. Ярема На 25.06.2019 г. /08:15 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Ковачевци,  Общ.  Самоков: 1,  М.  Високи Рид,  32,  66, В. З Ярема, М. Високи Рид,  67 М. Ковачевци,  В. З.  Ярема,  В. З. Ярема М. Високи Рид Пи1,  В. З. Ярема Поз Имот 4,  УПИ II-317,  Кв. 37,  УПИ IX-317,  Кв. 37 На 25.06.2019 г. /08:15 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плана: 56624. 7202. 153,  Ix – 6,  XvI-58,  В. З. Кантона,  М.  Църна Трева  М.  Църна Трева ПИ 17052-Прогледна Ограда, махала . Горна Календарова,  махала . Джамбова  Вила, 3,  махала . Календарова  2, Вила, къща, 1, Вила, 1, Вила, 2, махала . Кьосева  Вила,  махала . Манчева,  махала . Масова  Вила, Помпа, Вила, Вила, 2, Работилница, къща, Вила, къща,  махала . Новачка  Вила,  махала . Риджова  Вила, Вила, Имот 180, къща,  махала . Тодорова  Вила, 250, Помпа, 1, къща, Стопанска Постройка,  махала . Чорбаджийска  Вила, Мест. Мечито Нпи 024112, Вила,  махала Бурнаска махала Елата, 15 Вила, Вила, Стопанска Постройка, къща, ПИ 155, 1, 4 Тунел,  махала Велчева,  махала Славкова Вила,  махала Турмачка  Вила, Имот. 569, Помпа, Имот №419, Водна Помпа, Ярмомелка, къща,  махала Чаршийска  УПИ Vіі-9 Кв. 7, Вила, къща, УПИ XvI, Водна Помпа,  местност Елата,  ПИ 976,  УПИ Ііі-31,  Кв. 11 На 25.06.2019 г. /08:15 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Самоков: Iv-324, Кв. 38,  XII-5  Кв. 12,  В. З.  Ярема,  В. З.  Ярема УПИ VI,  Кв.  37,  В. З.  Ярема УПИ XVII-227 Кв. 25,  В. З. Ярема УПИ XVI-28 Кв. 15,  В. З. Ярема УПИ XXII-176 Кв. 23,  УПИ XI-178, Кв. 22 В. З. Ярема,  Ярема На 25.06.2019 г. /08:15 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:15 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Железница,  Общ.  Столична: 68134. 7110. 1, местност Елата, местност Ковачки Кошари  Вила На 25.06.2019 г. /08:15 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:15 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Плана: махала Бурнаска  махала Елата На 25.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бистрица,  Общ.  Столична: 0423. 6992. 6,  04234, 6969, 3492,  04234. 6966. 3835,  Ме Манастира,  04234. 6979. 364,  04234. 6983. 2093,  04234. 6988. 2988  М. Кукул, 04234. 6990. 333,  101-ва  1, М. Рудище ПИ 515068 Стр. Табло, 1,  3-ти Март  15, 3, 13, 1, 2, 7, 9, 5, 11,  8-ми Март  2, 2а, 1, 8, 11, 10,  XIII-705, Кв. 94,  XvIII-573, Кв. 43а,  XxIv-1656 Кв. 92,  XxvII-18 Кв. 15,  XxvII-3658,  Іv-516013, Ііі-234,  Алеко/15-та/  34, 32, 38, 40а, 19, 40, 38а, 29, 6, 36, 24, 2, 16, 20, 30, 1, 30, 36а, 7, 32а, 13, 28, 31, 8, 15, 10, 33, 12, 23, 3, 21, 11, 42, 2, 8, 22, 14, 18, 33, 14, 9, 21, 27а, 17, 25, 52а, 50, 46, 44, 37, 70, 68, 62, 58, 54 А, 56, 31, 54, 43 Кв. 93, 66, 70, 60,  Бановец/45-та/  2, 15, 4, 12, 8, 13, 11, 7, 9, 6, Центъра УПИ 17 Кв 2307, 10, 13, 17, 11,  Беликата 1, 1 А, 8, 9, 4, 5, 10, 2, 3, 4 А, 7, 9 А, 11, 6 А, 13, 14,  Бистрица-Център, Кв. 40,  Бистришка Четворка/68-ма/  4, 7, 5, 8, 1, 2, 6, 2а, 10, 3,  Бистришко Бранище  27, 29, 39, 9, Р-Н Панчарево М. Бистрица УПИ I,  Богдана  Кв. 38 Имот 10, Кв. 38 Имот 2, 14, Кв. 38 Им. 9вила, Пи276, МТП 983-12-61, ПИ 27048 Кв. 27, МТП 70-64-27, ПИ 2981, Пи04234, 16, 2980, Кл. 978-06-53, 14,  Божур  1, 3,  Борова Гора  2, 4, 9, 1, 5, 7, 9, 6, 3, 11, 13, 4, 15, 24, 31, 16, 35, 25, 33, 17, 18, 26, 30, 10, 34, 21, 27, 38а, 36, 22, 14, 38, 20, 12, 32, 40,  Бреза  12, 7, 8, 10, 2, 28а, 30, 28, 16, 22, 32, 13, 20, 9,  Букет  21, 31, 1, 7, 26, 23, 35, 1, 28, 12, Кв92 П-Л ХХІІІ-1656, 13а,  Бучаро/Методи Гергов/  4, 1, 2, 3,  В. З.  Бистрица – Разширение, Васил Левски/69-та/  4, 12, 14а, 8, 6, 10, 4, 11, 3, 1б, 1, 15, 5а, 14, 7, 9, 1в, 2,  Ведрина  Цв. Градина 12,  Венец/Тане Джуков/  9, 3, 5а, 10, 5, 1, 8, 2, 4,  Вечерница/62-ра/  11, 4, 10, 1, 6, 2, 5, 12, 6а, 3,  вилна зона Бистрица  УПИ XII Кв. 42, 191а Вила, Вила №115, ПИ 515068 М.  Рудище, къща, Строителство, къща, Вила №43, УПИ 14-52 Кв 40,  вилна зона Манастира  Вила, Вила, УПИ 17-323 Кв 3м Р-Н Панчарево, Вила, Вила, Вила,  Витоша  4, 2, 6,  Витошко Лале  13, 14а, 20, 28, 21, 40, 22, 25, 23, УПИ 12-36, 27, 14, 16, 24, Кв 13, 32, 15, 26, Кв13а УПИ 15-2990, 34, 42, 38, 18, 1, 2, 2а, 8, 3, 6, 10, 6 Ъ/Л ул. Зорница,  Втори Юни/124-та/  2,  Върла Поляна/111-та/  69а, 1, 23, 16, 66, 41, 25, 15, 41, 19-21, 15а, 14, 6, 11, 3, 13, 2, 5, 13а, 8, 1а, 9, 12, 14,  Гората  10,  Горски път  4-6, 28, 20, 28а, 11, 1, 7, 9, 16, 15а, 32, 36, 17, Гъбешница/52-ра/  2, 6, 4, 11, 14, 9, 5, 12, 10, 8,  Детелина/8-ма/  8, 3, 5, 6, 2, 7,  Дъбова Гора  16, 9, 22, 3, 118, Еделвайс  1, 10, 3, 8, 3а, 2, 6, 7, 5,  Загрене/Крум Карчин/  10, 12, 2, 7, 6, 3, 8, 5, 4, 1, 1-А,  Здравец  19, 1а, 2, 8а, 5а, 9, 7, 12, 8, 15, 5, 17, 6,  Зорница/63-та/  11, 22, 2, 3а, 12, 1, 17, 13, 15, 6, Ъ/Л С ул. Вечерница, 2а, 16, 7, 10, 3, Ивайло/42-ра/  4, 7, 8, 6а, 17, 10, 1, 19, 13, 3, 15, 5а, 5, 6, 26, 28, 63, 29, Ъ/Л С ул. Младен Ангелов, 18, 24а, 61, 41, 34, 14, 31, 12, 35, 55, 21, 39, 43, 24, 33, 42, 22, 32, 38, 37, 45, 30, 47, 50, 25, 39а,  Ивата  1, 6,  Иглика  3,  Калина/44-та/  1, 18, 5, 14, 7, 5, 2, 6, 4, 8, 3, 2а,  Калугерица/П.  Ценков/  10, 18, 32, 26, 10, 13, 24, 14, 17, 11, 5, 31, 8, 1, 12, 4, 2, 11, 14, 12, 8, 3, 2, 34, 26, 11, 5, 2а, 8а, 12, 8, 4, 2, 9,  Каменоделска/7-ма/  2, 4,  Капина  26, 6-8, 3, 3, 46, 4, 13, 11, 21, 7, 7а Вила, 15, 30, 24, 20,  Катунище/Григор Гергов/  13, 10, 12, 12а, 3, 11, 1, 2, 9, 12, 8, 4, 4а, 6, 13, 2б, 2в, 5, Клисурговец/Йордан Апостоло  14, 12, 11,  Кооперативен Труд  10, 4, 3, 12, 10а, 6, 8,  Космонавт  9, 11, 3, 28, 4, 5, 7, Криволак/Ален Мак/  6, 9, 17, 15, 1, 1а, 3, 8, 13, 11, 2, 4а, 5, 4,  Латинка/64-та/  2, Б, 1, 4,  Липа  1, 9, 3, 47, 30, 33, 13, 28, 1, 18, 22, 36 вилна зона Бистрица, 41, 27, №11,  М.  Хумата,  М. В. З. Бистрица Вила Бреза,  М. В. З. Бистрица Вила Морена,  М. Петрефетин УПИ I-842 Кв. 45,  М. Рудищата,  М. Хумата ПИ 04234. 6980. 317,  Мали Дол/Йордан Терзийски/ 5, 3, 1, 4, 6, 3, 2,  Малина  8, 5, 1, 4, 9, 6, 8,  Марина Поляна/9-та/  2а, Стр., 2, УПИ 2372 Кв 8, 12, 7, 16, 1, 22, 10, 25, П-Л ІІ-2036, 3, УПИ 19-2238 Кв 5 Б, Строителство, 4, 18, 5, 11, 14, 13, 3а, 6, 8, 15,  махала Богдана ПИ 321, местност Стоилова Ливада,  Минзухар  2а, 2, 1, 5,  Младен Ангелов/39-та/  3, 7, 6, 4, 2а, 2, 13, 18, 25, 11, 24, 15, 11а, 26, 22, 21, 23, 12, 14, 10,  Младост/37-ма/  5, 1,  Момин Проход  6, 7, 3,  Морените  4,  Никола Крушкин/2-ра/  64а, 66, 29, 52, 68, 27, 59, 62, 60, 47, 70, 43, Ресторант, 31, 4, 49, 35, 64, 41, Павилион, 45, 39, Читалище, 37, магазин за хранителни стоки, 130в, 130г, 130а, 130д, 130б, 130, 101, 96, 94, 13, 8а, 4, 26, 20, 9, 32, 36, 21, 28, 16, 15, 4а, 30, 14, 24, 7, 17, 23, 8, 34, 6а, 6, 10, 22, 18, 12, Магазин, 63а, 53, 72, 63, 82, 55, 78, 74, 80, 84, 61, 63, 57, 21, 23, 54, 38, 50а, 50, 48, 58, 56, 52, 33, 52а, На Пазара, УПИ Хvііі Кв. 40,  Парцел XvII-515 На 25.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Железница,

 Общ.  Столична: 139020,  29150, 7102, 309,  29150. 7102. 1151,  29150. 7102. 993,  29150. 7107. 521,  29150. 7107. 904,  V-931,  Кв. 59,  №29150. 7107. 1632,  Белишако,  Брезовица,  Ваклинови Кошари,  вилна зона Брезовица,  Витоша/21ва/  Местовст Белите Брези,  Долна Планина  М. Гладни Рид  ПИ 007105,  Крушкини Кошари  къща, Пл.  N957, Вила, ПИ 143001,  Мангови Кошари,  махала Ленище, местност Елата  Вила, Вилна Сграда, къща, местност Ковачки Кошари  Вила, местност Мангови Кошари  Вила, местност Пържови Кошари  1, Вила, 5, 1 Вила, местност Умни Дол  Вила, 7, 23, местност Цареви Кошари  12, 24, 14, 17, 19, 31, къща, Вила №22, 3, М. Брезовица, 11, Вила, 23, 5, 16 Вила, 28, 6, Ст54, Вила, местност Чемерник  1, 21, 39, 3, Вила, 56, 69, 62, 4, 19, къща, 14, 28, Имот 734, 8, 68, 47, 50, 52, 78, 2, 25, 55, 9, 41, 45, 40, 10, 26, 15, 6, 46, 38, 49, 27, 71, 20, 23, Идн 29150. 7106. 478 М.  Белишако, 43, 48, 74, 5, Кв. 54 УПИ 5-597, 77, 36, 66, 32, ПИ 139034, Имот139043, 35, 11, 12, 22, 30, 34, 63, 17, 13, 31, 60, Вила №68, 57, 54, 75, 70, 64, 33, 16, 29,  ПИ 29150. 7102. 995,  ПИ 979 К. Л Г-19-2г,  Плана Планина/4та/  5 Овчарник,  Самоковско Шосе/1ва/  4, 44, 1 ПИ №943 К. Л. Г-19-3-Бс,  Тупанкови Кошари,  Черни Връх  2 На 25.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Панчарево: Беликата  12,  Детски Град,  Лъката На 25.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  София: Iv-1529, Кв. 25,  Бистрица  До Читалището, Янч. Река/Резньовете, ул. Ст. Стамболов 149,  Букет  48 Ат. 11, 48 Ат. 14, 48 Ат. 12, 48 Ателие 4, 48 Магазин 4, 48 Гараж 2, 48 Гараж 4, 48 Ателие  9, 48 Магазин 3, 48 Ателие  2, 48 Гараж 3, 48 Магазин 2, 48 Ателие  15, 48, 48 Магазин 5, 48 Ателие 16, 48 Ателие  10, 48 Ателие 3, 48 Ателие 17, 48 Ат. 5, 38, 36, 34, № 42, 48 Партер,  Горски Пътник  30,  Дианабад  12,  Незабравка/В. З.  Бистрица/  2,  Никола Крушкин-Чолака/494-Т  78,  Роза  22,  Синчец  38,  ул.  Манастирска Ктп,  ул.  Незабравка  7,  УПИ ІІ-2405,  Кв. 20а М. Бистрица,  УПИ Х-2181 Кв. 5,  Ябълкова Градина На 25.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.06.2019 г. /15:30 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Долни Пасарел: вилна зона Пасарелско Езеро  УПИ 22472. 7302. 263

Прочети още на: https://stolica.bg

- РЕКЛАМА -